پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر مهریز خبر داد:

کاروان سلامت هلال احمر مهریز در روستای گردکوه

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز با حضور در روستای  گردکوه این شهرستان 75 روستایی را به صورت رایگان ویزیت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز با حضور در روستای گردکوه این شهرستان 75 روستایی را به صورت رایگان ویزیت کردند.

«محسن زارعیان» در این باره افزود: کاروان سلامت در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر و به منظور ارتقای سطح سلامت روستاها، آگاهی از سلامت جسمی روحی و ارزیابی سطح سلامت روستاییان به روستاهای مناطق مختلف استان اعزام می شود.

وی گفت: معاینه اهالی روستا توسط پزشکان عمومی، تجویز و تحویل دارو به صورت رایگان، ارائه آموزش های پزشکی در زمینه بیماری های فصلی از جمله برنامه ها و خدمات کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر مهریز به این روستا بوده است .

زارعیان خاطرنشان کرد: در اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستای گردکوه، دو پزشک، یک ماما، دو پرستار و هفت  نفر از داوطلبان هلال احمر این شهرستان حضور داشتند و به ارائه خدمات پرداختند.

 

گفتنی است؛ طرح کاروان سلامت از طرح های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف نهادینه کردن فرهنگ انفاق و دستگیری از محرومان جامعه، ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی و همچنین هویت بخشی به فعالیت های داوطلبان در کشور برگزار می شود.


٠١:٤٤ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٦٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج