سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

تلاش برای راه اندازی 24 خانه داوطلب در روستاهای بخش خلجستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: برخی از روستاهای بخش خلجستان با شهر فاصله زیادی دارد که لازم است همت جدی صورت بگیرد تا در 24 روستای این بخش که دارای دهیاری است خانه هلال راه اندازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، دکتر محمد گل فشان در آیین آغاز به کار جمعیت هلال احمر در بخش خلجستان اظهار کرد: مدتی است که فعالیت غیر رسمی جمعیت هلال احمر بخش خلجستان آغاز شده و با همکاری های بسیار خوب امام جمعه، بخشدار، جوانان و خیرین این بخش فعالیت های خوبی انجام شد و 180 نفر در این بخش تاکنون آموزش های امدادی را فرا گرفته اند.

وی ادامه داد: برخی از روستاهای بخش خلجستان با شهر فاصله زیادی دارد که لازم است همت جدی صورت بگیرد تا در 24 روستای این بخش که دارای دهیاری است خانه هلال راه اندازی کنیم که این خانه، نمونه کوچکی از جمعیت هلال احمر است و خدمات مورد نظر را ارائه خواهد داد.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: دهه فجر زیبایی های خاصی را در دل انقلابیون سال 57 ایجاد کرده و آن همدلی و همراهی همه مردم برای رسیدن به هدف بود و همه در این مسیر فداکاری می کردند که امیدواریم در بخش خلجستان این همراهی ها و همدلی ها بین مردم بیش از پیش باشد تا بتوانیم اهداف انسان دوستانه و خیرخواهانه جمعیت هلال احمر را در کنار هم به پیش ببریم.


٠١:٣٩ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٦٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٥خروج