سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

آغاز جمع آوری کمک های خیرین برای اجرای طرح فرشتگان رحمت در آستانه سال جدید

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از آغاز جمع آوری کمک های خیرین برای اجرای طرح فرشتگان رحمت با هدف تامین سبدهای کالا برای اهدا به نیازمندان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیر حسین علیمردانی از برگزاری طرح «‌فرشتگان رحمت» به‌منظور جمع‌آوری كمك‌های خیران برای تأمین سبد كالای افراد زیر پوشش در ایام عید نوروز خبر داد و گفت: به همین منظور در نشست سالانه اعضای مجمع خیرین جمعیت هلال احمرکه با حضور خیرین ، داوطلبان و موسسات خیریه و مردم نهاد برگزار شد، امیدواریم بتوانیم بیش از 2500 سبد کالا در قالب بن خرید و برخی از ملزومات مورد نیاز ایام نوروز خانواده های نیازمند و جامعه هدف را با حفظ کرامت و به نیابت از خیرین انجام دهیم.

وی هدف از اجرای این طرح را ترویج واشاعه فرهنگ غنی فعالیتهای خیرخواهانه ونیکوکاری، تکریم ومساعدت به خانواده های نیازمند باحفظ ارزش وکرامت انسانی، دلجویی و دلگرمی دادن به خانواده های نیازمند درشب عید وخوشحال کردن این اقشار ضعیف درآستانه نوروزباستانی عنوان کرد و گفت: تمام اقلام و سبدهای اهدایی بدون هیچ آرم و نشانی از هلال احمر و با حفظ کرامت انسانی افراد توسط داوطلبان این جمعیت توزیع میشود.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به مشارکت و همکاری خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر برای تأمین نیازمندی‌های خانواده های کم برخوردار و محروم در استان قم گفت: سال گذشته در اجرای این طرح، تعداد دو هزار و 302 سبد غذایی به ارزش ریالی دو میلیارد و 738 میلیون ریال بین 9 هزار و 673 نفر از مددجویان شهر و روستاهای استان قم توزیع شد.

علیمردانی با اشاره به اینکه عموم مردم و خیرین برای اجرای این طرح خداپسندانه در سال جاری می توانند مشارکت داشته باشند، ابراز کرد: خیرین خدا جو می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب اختصاصی 4978644020 با شناسه 350008055156 نزد بانک ملت به نام جمعیت هلال احمر قم واریز نمایند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در پایان خاطر نشان کرد: همچنین معاونت داوطلبان واقع در خیابان ساحلی، ساختمان جمعیت هلال احمر استان قم و خانه‌های داوطلبی در سطح استان پذیرای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیرین و عموم مردم نیکو کار برای مشارکت در این طرح است.

 

علیمردانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این حركت به‌زودی تكمیل شده و در آستانه عید نوروز تعداد زیادی از خانواده‌های بی‌سرپرست، ایتام و نیازمندان با دلی شاد به استقبال بهار بروند.


٠١:٣٧ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٦٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٣خروج