يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری پویش «هنر همدلی» در کرمان/حمایت از سیل‌زدگان خوزستان با مشارکت هنرمندان کرمانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، از برگزاری پویش “هنر همدلی” با حضور هنرمندان و ورزشکاران ملی با هدف حمایت از آسیب دیدگان سیل در حمیدیه خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح گفت: این پویش با هدف گسترش موج مهربانی با هدف یاری رساندن به مردم سیل زده خوزستان با حضور هنرمندان و ورزشکاران کشوری و استانی ایجاد شده است.

وی گفت: هنرمندان علاوه بر کمک رسانی به آسیب دیدگان در حوادث و جمع آوری کمک های مردمی، به عنوان گروه‌های مرجع جامعه نقش ارزنده‌ای در ترویج فرهنگ نوع دوستی و بشردوستی دارند و این گروه پیشروی افکار فرهنگی در جامعه‌ هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: هنرمندان، سفیران جمعیت هلال احمر در فرهنگ سازی برای کمک رسانی و یاری رساندن به دردمندان و نیارمندان هستند، زیرا هنر همواره در عرصه آموزش و ارتباط با مردم تاثیرگذار بوده است.

وی گفت: در خوزستان نیز همچون سایر استان‌های درگیر با شروع سال جدید، مردم شاهد حادثه سیلاب بودند که سنگینی این حادثه و تأثیرات آن بر زندگی مردم وصف نشدنی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در ادامه افزود: این استان به عنوان معین شهرستان حمیدیه جهت امدادرسانی به مناطق سیل زده معرفی شده و بلافاصله پس از وقوع سیل نیز ۸۰ نفر از نیروهای امدادی و پرسنل جمعیت هلال احمر استان کرمان به حمیدیه خوزستان اعزام شدند.

فلاح در ادامه این مراسم به برپایی ۱۰۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در ۲۷ شعبه در این استان اشاره کرد و گفت: ۷۴۰ تُن اقلام امدادی و اهدایی به ارزش اعتبار ۲۱ میلیارد و ۲۲ میلیون تومان جمع آوری، بسته بندی و به حمیدیه خوزستان ارسال شد.

مسابقه دوستانه فوتسال تیم ورزشکاران و هنرمندان 

حسین سام زاده معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز با اشاره به حضور ۲۵۰ نفر از هنرمندان، ورزشکاران ملی و استانی، فعالان اقتصادی و خیرین داوطلب هلال احمر کرمان در این مراسم گفت: در حاشیه برگزاری این مراسم دیدار دوستانه فوتسال بین تیم ورزشکاران و هنرمندان ملی و استانی در سالن فجر کرمان نیز برگزار شد.

 پویش هنر همدلی با هدف حمایت از آسیب دیدگان از سیل در حمیدیه خوزستان و با حضور جامعه ورزش و هنرمندان ملی و استانی، نمایندگان مردم شهرستان های ‌‌کرمان و راور، فعالان اقتصادی استان و خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر کرمان و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، شهرداری کرمان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، باشگاه فرهنگی ورزشی مس، خانه هنرمندان استان کرمان، موسسه تجارت الکترونیک پارسیان و کارگاه گرافیک مشاور تبلیغات برگزار شد.

 


١٤:٠٠ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٧٠    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج