يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک ۲۱ میلیارد ریالی به مناطق محروم با اجرای طرح های حمایتی هلال‌احمر خراسان جنوبی

معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر خراسان جنوبی گفت: ۲۱ میلیارد ریال با اجرای خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه از ابتدای سال تاکنون در مناطق کم برخوردار به مردم نیازمند استان کمک شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، احمد بخشی با بیان اینکه جمعیت‌های ملی در سراسر دنیا با محوریت نیروهای داوطلب شکل می‌گیرند، افزود: این جمعیت‌ها از خیرین و افراد توانمند کمک‌هایی را گرفته و در شرایط سخت این خدمات را به نیازمندان ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به طرح های حمایتی و انساندوستانه هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۱ میلیارد ریال با اجرای خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه در مناطق کم برخوردار به مردم نیازمند خراسان جنوبی کمک شده است.

بخشی افزود: این کمک‌ها با مشارکت داوطلبان و خیرین جمع‌آوری و هزینه شده که در قالب طرح های مختلف در اختیار نیازمندان، خانوارهای کم برخوردار مناطق محروم و بیماران قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: با اجرای طرح فرشتگان رحمت، قریب به ۴ هزار بسته غذایی با ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال میان  نیازمندان توزیع شده است. همچنین در قالب اجرای طرح همای رحمت برای قریب به یک‌هزار و ۱۸۶ نفر در ایام ماه مبارک رمضان غذای گرم تهیه شده است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ارائه خدمات حمایتی را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد و گفت: در قالب برپایی ایستگاه های سلامت به ۳ هزار و ۶۶۵ نفر ارائه خدمت شده است. همچنین یک‌هزار و ۱۶۲ نفر از هم استانی ها در قالب کاروان های سلامت از خدمات پزشکی هلال احمر بهره مند شده اند.

 بنا به گفته معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در مجموع از ابتدای سال جاری قریب به ۱۰ هزار و ۱۹ نفر از خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان‌ دوستانه هلال احمر بهره مند شده اند.


١٦:٢٢ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج