يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک یک میلیارد ریالی خیر مهریزی برای ساخت پایگاه جاده‌ای

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: خیر مهریزی یک میلیارد ریال برای احداث ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای تنگ چنار در مسیر مهریز به خاتم کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ فخری با اعلام این خبر گفت: پایگاه امداد و نجات تنگ چنار شهرستان مهریز با مساحت ۴ هزار مو زیربنای ۳۸۰ مترمربع توسط آقای سید محمد حسینی به یاد مادر عزیز آنها، مرحومه حاجیه خانم جعفری احداث و در آینده به مرحله بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: محور مهریز – خاتم با وجود حجم بالای ترافیک و لزوم امدادرسانی سریعتر به افراد حادثه‌دیده، محروم از ساختمان پایگاه امداد و نجات بود که با کمک این فرد نیکوکار این پایگاه در این محور احداث می شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز، مشارکت خیران در ساخت و راه‌ اندازی پایگاه‌ های امداد و نجات را از بهترین خدمات خداپسندانه دانست و افزود: کمک به ساخت پایگاه ‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر که فعالیت آنها با نجات جان انسان ها ارتباط مستقیم دارد، از بهترین خدمات خداپسندانه است.

۲ پایگاه امداد و نجات جاده ای در مهریز فعال و در مسیرهای کرمان به مهریز و همچنین مهریز به خاتم قرار دارد.


١٤:٢٥ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٣خروج