پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک نقدی ۳۱۰ میلیون تومانی مردم استان سمنان به سیل زدگان

معاون امور داوطلبان استان سمنان گفت: مردم این استان در فراخوان جمع آوری کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور مبلغ ۳۱۰ میلیون تومان کمک های نقدی خود را به صندوق های هلال احمر واریز کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، ابراهیم احسانی با اعلام این خبر گفت: این مبلغ جدای از پرداخت های الکترونیکی از طریق شعب بانک ها و نرم افزارهای موبایلی است.

وی گفت: همچنین کمک های غیرنقدی مردم سمنان شامل وسایل معیشتی، غذایی و زیستی اهدایی با ۱۷ کامیون و کامیونت و تریلی و وانت به استانهای خوزستان، گلستان، ایلام و لرستان ارسال شده است.

احسانی گفت: تعداد پایگاه‌های برپا شده توسط هلال احمر در سطح استان برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی، ۷۰ پایگاه بوده و ۱۱۰ داوطلب عضو هلال احمر در این طرح مشارکت داشته اند. کمک های مردمی به استانهای سیل زده در استان سمنان ادامه دارد و هم استانی های عزیز می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به شعب هلال احمر در شهرستانهای این استان تحویل دهند.


١٥:٢٥ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٤خروج