پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

تحویل کمک نقدی یک میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومانی مسلمانان تانزانیا به سیل زدگان

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: فیش کمک یک میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومانی شیعیان کشور تانزانیا به سیل زدگان ایران ز سوی یکی از طلاب جامعه المصطفی به جمعیت هلال احمر استان قم تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی گفت: با وقوع سیل اخیر در ایران، سیل مهربانی و تکریم آسیب دیدگان که در داخل و خارج از کشور آغاز شده همچنان ادامه دارد.

وی گفت: در این زمینه جمعی از اتباع سایر کشور‌ها نیز بر اساس وظیفه انسانی خود اقدام به همیاری هموطنان در سیل کردند که بر این اساس، دومین فیش واریزی کمک میلیاردی مسلمانان تانزانیا  از سوی «ذیشان حیدر» عضو داوطلب هلال احمر، به نمایندگی از مسلمانان دارالسلام تحویل جمعیت هلال احمر شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: فیش کمک یک میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومانی شیعیان دارالسلام کشور تانزانیا به آسیب دیدگان از سیل های اخیر ایران که به حساب جمعیت هلال احمر واریز شده بود توسط طلبه فعال جامعه المصطفی العالمیه تحویل جمعیت هلال احمر  استان قم شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: پیش از این نیز، کمک‌های مردم ملسمان تانزانیا در قالب فیش کمک به ارزش ۹,۱۵۷,۵۰۰,۰۰۰ ریال به هلال احمر استان قم تحویل شده بود.


١٦:٠٠ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٧خروج