جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

داوطلب محوری؛ اساس کار در جمعیت هلال‌احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: یکی از برنامه های کاری جمعیت هلال احمر استان واگذاری مسئولیت ها به جوانان است تا مدیرانی توانمند برای آینده جامعه در کنار افراد مجرب پرورش دهیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی روز در آیین تکریم و معارفه مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، اعضای هیات مدیره، جمعی از کارکنان و داوطلبان برگزارشد، گفت: در بحث نیروی انسانی در تنگنا هستیم و یکی از برنامه های کاری جمعیت هلال احمر استان زنجان واگذاری مسئولیت ها به جوانان خواهد بود تا به آنها اعتماد کرده و به پست های بالاتری هدایت کنیم.

وی با بیان این که اساس کار در جمعیت هلال احمر، داوطلب محوری است و حضور ارزشمند جوانان، امدادگران و داوطلبان می تواند مثمرثمر باشد که این مهم تاکنون محقق شده و روند همچنان ادامه خواهد داشت، افزود: باید از ظرفیت های اعضای هیات مدیره شهرستان زنجان، داوطلبان و جوانان برای پیشبرد بیش از گذشته و مطلوب و اهداف استفاده شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاکید بر اینکه هر چقدر از ظرفیت های اعضای داوطلبان و جوانان استفاده کنیم باز هم کم است، گفت: این گروه بیشترین نیروهای جمعیت هلال احمر هستند و در بخش عمده ای از کارها و فعالیت های جمعیت مشارکت دارند و به عنوان نمونه در سیل اخیر شاهد حضور تک تک آنها بودیم.

وی گفت: در ۲ نوبت توانستیم رتبه نخست کشوری را در جمع آوری کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور به خود اختصاص دهیم که این مهم را مدیون زحمات جوانان و داوطلبان جمعیت در سطح استان هستیم.

میرزایی با بیان اینکه حضور داوطلبان کمکی برای انجام بهتر کارها است، تاکید کرد: داوطلبان، امدادگران و جوانان همه از اعضای هلال احمر به شمار می روند؛ چرا که همه زیر یک پرچم با یک هدف  فعالیت می کنیم و همه نیز در موفقیت ها دخیل هستند.

داوطلبان در صدد حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه اند

حجت الاسلام جواد نصیری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان هم گفت: داوطلبان هلال احمر استان اقدامات خیر و خداپسندانه بدون منتی را به تمام معنا در حوادث سیل و زلزله کرمانشاه داشتند.


٠٩:١١ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٩١خروج