جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی ۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم استان یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: ۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم استان با مشارکت خیرین و داوطلبان هلال احمر برپا شد و ۸۴ هزار و ۱۶۰ تن از این سفره ها بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده با اعلام این خبر گفت: سفره های مهربانی داوطلبان هلال احمر استان یزد در ماه مبارک رمضان امسال، در دو بخش روستایی و شهری، نیازمندان و بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانواده یا خانواده های بی‌سرپرست و ایتام و خانواده های کم برخوردار مناطق محروم برپا شد.

وی گفت: جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از نیازمندان آسیب‌پذیر از طریق سازماندهی و بهره‌مندی از توان گروه‌ها و افرادی که داوطلبانه به عضویت افتخاری جمعیت درآمده‌اند، فعالیت می‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اینکه یک‌هزار و ۹۱۰ داوطلب در این طرح مشارکت داشتند، تصریح کرد: این سازمان با استفاده از خدمات داوطلبانه، نیاز افراد آسیب‌پذیر را شناسایی و برآورده می‌کند، به عبارت دیگر سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر حلقه اتصال میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان است.


٠٩:٠٩ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣٢٩    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج