جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تامین یک‌هزار و ۸۳۵ سبد کالا برای خانوارهای کم‌برخوردار گیلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : با مشارکت ۸۵۸ خیر و داوطلب جمعیت هلال احمر یک هزار و ۸۳۵ سبد کالا در اختیار خانوارهای کم برخوردار سراسر استان قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان،مهدی ولی پور گفت: به منظور اجرای طرح همای رحمت و کمک به خانوارهای کم درآمد ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال در قالب سبد کالا و سفره های افطاری در اختیار نیازمندان قرار گرفت .

وی گفت: ۵۱ سفره افطاری در شهر ها و روستاهای استان برای اطعام افراد کم برخوردار ، مسافران و اعضا برپا شد که بیش از ۱۵ هزار نفر از این سفره ها بهره مند شدند .

بهزاد پرستش، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان هم گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده از سوی خیرین و داوطلبان در قالب سبدهای کالا شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر، خرما و پنیر در اختیار خانوارهای کم برخوردار قرار گرفت.

 


١٤:٥٢ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣١٥    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج