جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمت کاروان سلامت استان قم در روستاهای الشتر

جلسه مشترک معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و رئیس شعبه هلال احمر شهرستان الشتر و همچنین فرماندار این شهر به منظور هماهنگی برگزاری کاروان سلامت در این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی از اعزام کاروان سلامت استان قم به الشتر خبر داد و گفت: این کاروان سلامت با هدف خدمت رسانی به مردم  روستاهای الشتر از ۲۸ تا ۳۰ خرداد ماه به استان لرستان اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم در مناطق کم برخوردار گفت: همزمان با اعزام این کاروان که با حضور پزشکان داوطلب فوق تخصص، متخصص و عمومی همراه است، ضمن ویزیت و اهدای داروی رایگان، خدمات درمانی و مشاوره ای با مشارکت مشاوران روانشناسی و مامایی داوطلب به مردم ارائه می شود.

علیمردانی با تاکید بر حضور فعال داوطلبان و همکاری سایر معاونت های جمعیت در اجرای طرح کاروان سلامت در این مناطق گفت: به همراه تیم های درمانی داوطلب، تیم‌های فرهنگی و آموزشی با حضور در این مناطق اقدام به اجرای برنامه های متنوع خواهد کرد و توزیع بسته های حمایتی معیشتی و بهداشتی از دیگر فعالیت های این کاروان سلامت در روستاهای الشتر است.


١٢:١٢ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٨٨    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج