يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

۳ هزار سبد غذایی و برپایی ۱۱۰ سفره‌ مهربانی در مناطق محروم اصفهان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: با اجرای طرح همای رحمت در ماه رمضان امسال، ۱۱۰سفره مهربانی و ۳ هزار و ۱۰۰ سبد غذایی میان نیازمندان، محرومان و افراد آسیب‌پذیر این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ شهریار انصاری با اشاره به اینکه طرح همای رحمت با هدف ترویج ارزش‌های بشردوستانه ،گسترش فرهنگ انفاق و سنت‌های حسنه اسلامی، و ترویج روحیه تعاون و مشارکت‌های مردمی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان برگزار می‌شود، گفت: سبدهای غذائی توزیع شده شامل برنج ، روغن ، ماکارانی، سویا ،حبوبات ، خرما ،  مرغ یا گوشت ، قند ، چای و….. بوده است.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسانها به عنوان شعار محوری طرح ملی همای رحمت در نظر گرفته شده است، افزود: سفره های افطاری و توزیع غذای گرم به همت خیرین و داوطلبان هلال احمر اصفهان در قالب  ۱۱۰ سفره‌ مهربانی در مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان برپا شد.


١٢:١٠ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٨٦    /    تعداد نمایش : ١١٣خروج