جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع بیش از ۳ هزار سبد غذایی میان نیازمندان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۳ هزار و ۲۰۵ سبد غذایی در قالب طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان میان خانواده های نیازمند و ایتام استان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، رسول راشکی با اعلام این خبر گفت: این سبدهای غذایی با هزینه نیکوکاران در قالب برنج، قند، روغن، ماکارانی و کنسرو به همت داوطلبان هلال احمر سیستان و بلوچستان میان نیازمندان توزیع شد.
وی توضیح داد: جمعیت هلال احمر همه ساله طرح ملی همای رحمت را با هدف ترویج سیره مولای متقیان حضرت علی (ع)، ایجاد بستر مناسب برای مشارکت افراد داوطلب و خیر در کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت، ترویج فرهنگ بشر دوستانه و سازماندهی کمک‌های مردمی و حمایت از خانواده‌های نیازمند اجرا می‌کند.

راشکی از برپایی ۵۳ سفره مهربانی در ماه مبارک رمضان در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: ۱۶ هزار و ۹۷ نفر در ماه مبارک در قالب سفره‌های مهربانی اطعام شدند.


١٢:٠٨ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٨٥    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج