جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح همای رحمت در کرمان برای ۴۱ هزار نیازمند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از برخورداری بیش از ۴۱ هزار نیازمند از طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح با اشاره به این که طرح همای رحمت هر سال در ماه مبارک رمضان اجرا می شود، گفت: این طرح در سه بخش فرشتگان رحمت، توزیع سبد غذایی و سفره های مهربانی با هدف جذب و شناسایی خیرین برای تهیه سبدهای غذایی و حمایت از افراد زیر پوشش این جمعیت، زنان سرپرست خانوار و بیماران در سراسر استان کرمان در ماه مبارک رمضان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه هدف جمعیت هلال احمر استان کرمان جمع آوری کمک‌های خیرین، موسسات خیریه، سازمان ها، نهادهای دولتی، اصناف، اتحادیه‌ها و کارخانه‌ها است، گفت: در طرح فرشتگان و همای رحمت بیش از ۴ هزار سبد غذایی در میان خانوارهای نیازمند توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به برپایی سفره های مهربانی در ماه مبارک رمضان گفت: این سفره‌ها با همکاری خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر برای بیش از ۲۱ هزار نیازمند در سطح استان برپا شد تا آنها در افطار و سحر با غذای گرم اطعام شوند.

وی توضیح داد: بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار، خانواده های بدسرپرست و بی سرپرست، خانواده های کم برخوردار حاشیه شهرها و روستاهای دور افتاده، ایتام، معلولان و سالمندان از گروه های هدف این طرح هستند.


١٥:٥٨ - شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٥٢    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج