سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

تهیه و توزیع ۴ هزار بسته غذایی در قالب طرح همای رحمت در یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: ۴ هزار بسته غذایی در ایام مبارک ماه رمضان با طرح «همای رحمت» برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر تهیه و بسته بندی و در شب‌های قدر توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: ۴ هزار بسته غذایی به ارزش هر بسته ۱۸۰ هزار تومان در قالب طرح همای رحمت بین نیازمندان استان یزد توزیع شد.

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خیرین اجرایی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: در این ماه با بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه سبدهای غذایی و برپایی سفره برای نیازمندان می‌کنیم و از اهداف ما در این طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.

وی با اعلام اینکه جامعه هدف این طرح خانواده بیماران صعب العلاج، ایتام, زنان سرپرست خانوار, معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و … می باشند , عنوان داشت : برنج ،مرغ ،گوشت ،میوه و حبوبات و …. از جمله محتوای بسته اهدایی همای رحمت می باشد.

وی گفت : این بسته ها از کمک های نقدی و غیر نقدی مردم تهیه شده  که در این شبها بین مستمندان توزیع خواهد شد.


١٠:٣٦ - پنج شنبه ٩ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤١٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٣خروج