جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارسال هفتمین محموله کمک‌های مردمی هلال‌احمر خراسان‌جنوبی به مناطق سیل‌زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: هفتمین محموله کمک‌های مردمی شامل ۲۷ قلم جنس برای آسیب دیدگان از سیل ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رحیم شهریاری صبح امروز (۲۵ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران گفت: هفتمین محموله کمک‌های مردمی شامل ۲۷ قلم جنس به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال به مناطق سیل زده ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ارزش کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده است، مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از طریق صندوق‌ها و دستگاه‌های پوز برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شده است.

شهریاری میزان کمک های غیر نقدی جمع آوری شده در این استان را بیش از ۴ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این محموله شامل پوشاک، البسه، پتو، مواد غذایی، مواد شوینده و وسایل بازی کودکان است که برای روستاهای آسیب دیده از سیل منطقه درحِ شهرستان سربیشه ارسال شد.

وی همچنین ارسال ۸۲۰ بسته مواد غذایی یک ماهه، دو هزار تخته موکت، ۸۰۰ چادر امدادی، ۲ هزار و ۵۰۰ تخته پتو، اعزام نیروهای انسانی به استان‌های سیل‌زده را از جمله کمک‌های امدادی خراسان‌‌جنوبی از ابتدای سال جاری به مناطق سیل‌زده عنوان کرد.

 


١٦:٣٧ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩٥٦    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج