جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات درمانی هلال احمر چهار محال و بختیاری در روستاهای سیل زده لرستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری گفت: تیم کاروان سلامت این استان به ۳۳۵ نفر از اهالی روستاهای سیل زده استان لرستان خدمات پزشکی ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، سید احمد مرتضوی فرد گفت: جمعیت هلال احمر براساس وظیفه ذاتی خود اقدام به اعزام تیم کاروان سلامت به این استان کرده است. این تیم  شامل ۱۱ پزشک، ماما، روانشناس و داوطلب جهت اجرای پروژه داوطلبی است و خدماتی از قبیل معاینه و درمان و توزیع داروی رایگان، برگزاری کلاس های آموزشی و بهداشتی و همچنین توزیع اقلام بهداشتی به مناطق سیل زده روستای «رضا ویس» و روستای« یارولی»نور آباد در شهرستان دلفان استان لرستان کرد.

مرتضوی مرتضوی همچنین گفت: به این که ۲۷۰ بسته غذایی، ۱۸۰ بسته پوشاک و کفش، ۲۷۰ بسته بهداشتی بین اهالی روستاها توزیع شده است. بیش از ۹۴ میلیون تومان ارزش ریالی خدمات ارائه شده توسط تیم اعزامی به استان بوده است.


١٦:٣٥ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩٥٥    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج