جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک ۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومانی کیشوندان به سیل زدگان

معاون جمعیت هلال احمر کیش گفت: جمع کمک های نقدی و غیر نقدی اقشار مختلف مردم جزیره کیش به هموطنان سیل زده بالغ بر ۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان است که این مقدار با توجه به سرانه جمعیت ۳۰ تا ۴۰ هزار نفری جزیره کیش قابل توجه و کم سابقه است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمرکز مستقل کیش ،عبدالله علیخانی همچنین میزان کمک های نقدی مردم جزیره کیش به سیل زدگان را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

وی در جریان بارگیری و انتقال کمک های غیر نقدی مردمی جزیره کیش اظهار کرد: محموله اهدایی جمع آوری شده ، مجموعه ای از کمک های اقشار مختلف مردم این جزیره شامل پوشاک،اثاثیه منزل، مواد غذایی و لوازم بهداشتی است که به مناطق سیل زده ارسال می شود. 

معاون جمعیت هلال احمر کیش ضمن تشکر از کمک های نوعدوستانه مردم کیش یادآوری کرد : در زلزله کرمانشاه نیز مردم این جزیره ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به زلزله زدگان کمک کردند.

علیخانی به کیشوندان توصیه کرد: به لحاظ مشکلات حمل و نقل، بسته بندی و شرایط گمرکی تا جایی که امکان دارد، کمک های خود را به صورت نقدی ادامه دهند.

وی تاکیدکرد: شماره حساب ۹۹۹۹۹ آماده دریافت کمک های نقدی هموطنان است.


١٥:٢٧ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩٢٦    /    تعداد نمایش : ١٣٩خروج