جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه ریزی دقیق و منسجم برای اجرای برای کمک به نیازمندان در رمضان /نانوایان قم ۳۰روز همراه با همای رحمت

 

نشست مشترک معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و نمایندگان اتاق اصناف قم در خصوص اجرای طرح همای رحمت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در نشستی که با حضور نمایندگان اتاق اصناف و معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، امیر حسین علیمردانی با تقدیر از همراهی صمیمانه ی اتاق اصناف در اجرای طرح ها و پروژه های انسان دوستانه و عام المنفعه هلال احمر به تشریح فعالیت های داوطلبان پرداخت.

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تاکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور اعضای اتاق اصناف قم اجرایی می شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: در این جلسه تلاش شد تا با برنامه ریزی دقیق و منسجم از ظرفیت خیرین استان و آحاد مردم در اجرای طرح همای رحمت استفاده شود.

وی به شرکت حداکثری مردم با هر توان مالی در اجرای طرح همای رحمت تاکید کرد و افزود: حضور پر شور عموم مردم و بهره مندی از برکات اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان از اهداف عالی این طرح به شمار می رود.

نانوایان قم ۳۰روز همراه با همای رحمت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: صنف نانوایان قم نیز در طرح همای رحمت شرکت فعالی دارند. آنها در این طرح خیر که به همت اتحادیه نانوایان شکل گرفته است ۳۰ نانوایی در هر روز ۳۰ عدد نان را به مددجویان اهداء می کنند.
علیمردانی خاطر نشان کرد: در این طرح سنت حسنه افطاری دادن به روزه داران تا پایان ماه مبارک رمضان در قالب طرح همای رحمت اجرایی می شود.

 


١٥:٥٢ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩١٢    /    تعداد نمایش : ١٧خروج