جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک ۲میلیارد ریالی نیکوکار سبزواری برای ساخت پایگاه امداد جاده ای

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: یک نیکوکار سبزواری مبلغ ۲ میلیارد ریال برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای ابراهیم آباد در مسیر بردسکن – سبزوار کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی استان خراسان رضوی ،محمد علی جباری گفت: پایگاه امداد و نجات «ابراهیم آباد» شهرستان سبزوار با مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۵۰ مترمربع توسط این فرد نیکوکار احداث شده است و در مرحله بهره برداری قرار دارد.

وی اظهارکرد: همچنین فرد نیکوکار دیگری، هزینه ساخت یک پایگاه امداد ونجات در مسیر جاده سبزوار- نیشابور را تقبل کرده است که در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۰۰ متر مربع ساخته خواهد شد.

جباری تصریح کرد: محورسبزوار – نیشابور با وجود حجم بالای ترافیک و لزوم امدادرسانی سریعتر به افراد حادثه دیده، محروم از پایگاههای امداد و نجات بود که با کمک این فرد نیکوکار این پایگاه در این محور احداث می شود.

هم اینک سه پایگاه امداد و نجات در شهرستان سبزوار واقع در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد فعال است.


١٥:١٤ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج