جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک ۶۰۰ میلیون ریالی بانک صادرات استان کرمان به سیل زدگان خوزستان

کارکنان بانک صادرات و همه شعب آن در استان کرمان مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال وجه نقد به آسیب دیدگان سیل در استان خوزستان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان امین ترابی گل سفیدی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات شایسته و ارزنده هلال احمر استان کرمان در حمیدیه خوزستان گفت: در حادثه سیل اخیر در شمال و غرب کشور اقدامات و فعالیت های بسیار خوب و موثری در زمینه امدادرسانی، جمع آوری کمک های مردمی و توزیع اقلام امدادی و اهدایی انجام داده است.

گل سفیدی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر متولی امدادرسانی و کمک به آسیب دیدگان در زمان بحران است و همه نهادها و ارگان ها می بایست با این نهاد مردمی و بین المللی هماهنگ و همراه شوند.

مدیرعامل بانک صادرات استان کرمان خاطر نشان کرد: این مبلغ از سوی پرسنل بانک های صادرات در سطح استان کرمان و کمک های اهدایی مردم به سیل زدگان خوزستان اهداء شده است.


١٥:١٣ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٠خروج