سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌مندی بیش از ۲۰۰ تن از خدمات کاروان سلامت هلال‌احمر در کردکوی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گلستان از بهره مندی بیش از ۲۰۰ تن از مردم روستای حاجی آباد دشت از توابع شهرستان کردکوی به مناسبت هفته هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی به روستای حاجی آباد دشت از توابع شهرستان کردکوی اعزام شد.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: این طرح که با حضور تیم های بهداشتی، درمانی جمعیت هلال احمر کردکوی صورت گرفت؛ بیماران از خدمات رایگان ۴ پزشک متخصص داخلی، پزشک عمومی، مشاور روانشناختی و ماما بهره مند شدند.
وی تشریح کرد: در قالب این طرح ۲۱۵ بیمار مراجعه کننده پس از انجام تست فشارخون، بصورت رایگان ویزیت شدند و داروی رایگان دریافت کردند. 
میقانی تصریح کرد: ارزش ریالی داروهای رایگان ارائه شده به مراجعین ۵۰ میلیون ریال است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان اضافه کرد: این طرح با به کارگیری ۳۰ امدادگر و نیروی داوطلب و ۴ نفر از پرسنل هلال احمر و استفاده از یک دستگاه آمبولانس، یک خودروی کمکدار و یک خودروی سواری پشتیبانی شد.


٠٩:٠٨ - پنج شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٣٦    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج