يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌مندی بیش از ۲۰۰ تن از خدمات کاروان سلامت هلال‌احمر در کردکوی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گلستان از بهره مندی بیش از ۲۰۰ تن از مردم روستای حاجی آباد دشت از توابع شهرستان کردکوی به مناسبت هفته هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی به روستای حاجی آباد دشت از توابع شهرستان کردکوی اعزام شد.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: این طرح که با حضور تیم های بهداشتی، درمانی جمعیت هلال احمر کردکوی صورت گرفت؛ بیماران از خدمات رایگان ۴ پزشک متخصص داخلی، پزشک عمومی، مشاور روانشناختی و ماما بهره مند شدند.
وی تشریح کرد: در قالب این طرح ۲۱۵ بیمار مراجعه کننده پس از انجام تست فشارخون، بصورت رایگان ویزیت شدند و داروی رایگان دریافت کردند. 
میقانی تصریح کرد: ارزش ریالی داروهای رایگان ارائه شده به مراجعین ۵۰ میلیون ریال است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان اضافه کرد: این طرح با به کارگیری ۳۰ امدادگر و نیروی داوطلب و ۴ نفر از پرسنل هلال احمر و استفاده از یک دستگاه آمبولانس، یک خودروی کمکدار و یک خودروی سواری پشتیبانی شد.


٠٩:٠٨ - پنج شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٣٥    /    تعداد نمایش : ١١٤خروج