جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک مؤسسات اسلامی مالزی به سیل‌زدگان ایران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی با هدف ارزیابی از خسارات سیل اخیر به این استان برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان،  دکتر علی خدادادی با اشاره به سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی به خوزستان گفت: یکی از برنامه‌های این تیم پنج نفره، بازدید از مناطق سیل‌زده و ارزیابی از وسعت و برآورد خسارت‌ها در استان خوزستان است.

وی افزود: این بازدیدها و ارزیابی میدانی برای استفاده از توان کشور مالزی در ایجاد بازتوانی در مناطق سیل‌زده و افراد آسیب‌دیده و تعیین اولویت ها برای اهدای کمک‌ها است.

خدادادی گفت: نشست با مدیران جمعیت هلال احمر خوزستان، بازدید از مناطق آسیب‌دیده و اردوگاه های اسکان اضطراری، دیدار با قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بازدید از سالن شهدای کارگر و روند جمع‌آوری و بسته‌بندی کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده، از جمله برنامه‌های روز نخست سفر دو روزه این هیأت مالزیایی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده منطقه بامدژ اهواز، ۶۰ بسته‌ اهدایی مؤسسات اسلامی کشور مالزی بین آسیب‌دیدگان روستاهای سید یدیم و سیدهاشم توزیع شد

وی در پایان گفت: ارزیابی میدانی و نیاز سنجی برای ارائه کمک های بعدی و ایجاد ارتباط با جمعیت هلال احمر برای اجرای برنامه های بشردوستانه از جمله اهداف مهم این سفر بوده است.


١٤:٢١ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٧٩١    /    تعداد نمایش : ١٠خروج