جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهاردهمین محموله کمک های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل زده ارسال شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، از ارسال چهاردهمین محموله کمک های جمعیت هلال احمر اردبیل به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی با اعلام این خبر افزود: این محموله شامل کمک های غیر نقدی مردمی به ارزش ۷۲۰ میلیون ریال به استان لرستان ارسال شد.

وی با اشاره به مجموع کمک های ارسالی جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مناطق سیل زده تصریح کرد: تاکنون یک هزار و ۵۰۰ پکیج غذایی ۷۲ ساعته، ۷ هزار و ۵۲۱ تخته موکت، ۵ هزار گالن آب تاشو، ۲ هزار و ۱۲ کلمن آب، هزار دستگاه چادر امدادی و ۴ هزار و ۵۰۰ تخته پتو به ارزش ۳۲ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر استان به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.

معبودی با اشاره به این که کمک های مردمی و غیر نقدی اهدایی شرکت تارا سبلان هم به ارزش ۵ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال به این مناطق ارسال شده است، ادامه داد: تاکنون بیش از ۴ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال مردم نوعدوست استان به هموطنان سیل زده کمک های نقدی کرده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اردبیل اظهار کرد: این استان تاکنون بیش از ۴۱ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی به مردم مناطق سیل زده کمک کرده است.

وی با اشاره به این که اقلام اهدایی مردم به جمعیت هلال احمر استان اردبیل توسط ۵۵۲ نفر نیروی انسانی در ۸۵ پایگاه جمع آوری شده است، خاطر نشان کرد: این اقلام توسط ۸ دستگاه تریلر و ۱۵ دستگاه کامیون و کامیونت بارگیری و با کمک ۲۱ تن نیروی انسانی به مناطق سیل زده ارسال شده است.

معبودی با بیان این که برای کمک رسانی به سیل زدگان یک فروند بالگرد و ۲ دستگاه خودروی سنگین بکارگیری شده است تصریح کرد:همچنین اعزام تیم سحر این استان به همراه ۱۲ تن از اعضای معاونت امور جوانان در شهرستان پلدختر از ۳۰ فروردین تا ۴ اردیبهشت از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر استان اردبیل در مناطق سیل زده بوده است.


١٢:٤٩ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٧٠٩    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج