جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

تعامل میان هلال احمر یزد و دهیاری های استان به منظور مدیریت مشارکت های مردمی

مدیرعامل و معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد در دیداری با مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در خصوص خانه های هلال و ایجاد تفاهم نامه گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار کرد: اعضاء جوان و داوطلب بزرگترین سرمایه برای جمعیت هلال احمر است که دارای اهمیت بسزایی هستند و قطعا با مشارکت دیگر نهاد ها و دستگاه ها می‌توان برنامه‌های مفید و کار آمدی را برای آنان اجرا کرد.

وی با اعلام اینکه در راستای آموزش همگانی اقداماتی انجام شده است از جمله این اقشار که از این اقدامات بهره برده اند رانندگان و روستاییان هستند، بیان کرد: هلال احمر در واقع پلی است بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان و باید حس داوطلبانه و اهداف بشردوستانه را در مردم حساس تر کنیم که این خود باعث نشاط و شادابی در جامعه می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: اعضا و داوطلبان بازوی قوی هلال احمر هستند که در زمان های بحران و برنامه های دیگر با جمعیت همکاری میکنند و در تلاش هستیم از توان اعضا استفاده بهینه ای کنیم.

حرازی زاده با اعلام اینکه تفاهم نامه فی مابین سازمان شهرداری ها و سازمان داوطلبان هلال احمر امضا شده است، گفت: با تشکیل خانه های هلال در روستاها با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور می توان روستائیان را در موضوع آموزش برای مقابله با زلزله و سایر حوادث طبیعی آماده کنیم.

وی در پایان با تشریح فعالیت های هلال احمر استان خواستار بیشتر دهیاری ها و شوراهای روستاها در زمینه ایجاد خانه های هلال و بهره گیزی از ظرفیت آنان در زمینه های فعالیت های بشردوستانه تاکید کرد.

در ادامه اعظم شهرستانی معاون امور داوطلبان هلال احمر استان یزد خدمات معاونت داوطلبان از جمله کاروان های سلامت ،طرح فرشتگان رحمت و …. را تشریح کرد.

هلال احمر بواسطه خدمات شایسته خود بین مردم ارزشمند است

محمود زارع رشکوییه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در این جلسه بیان کرد: جمعیت هلال احمر به واسطه خدمات شایسته بین مردم ارزشمند است .

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: همواره خدمات هلال احمر و همکاران و دوستان را دیده ایم بنابراین به جمعیت هلال احمر کمک می کنیم تا بتوانیم همواره خدمات خوب و مفیدی به روستاییان بدهیم.

زارع در پایان از خدمات هلال احمر استان تشکر کرد و گفت: آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری در این امر مهم اعلام می داریم.


١٧:٢٣ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٧٨٦    /    تعداد نمایش : ١٤٩خروج