پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از ۱۵۰ نفر از خدمات هلال احمر در کوهبنان بهره مند شدند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان از بهره مندی بیش از ۱۵۰ نفر از محرومین روستاهای کوهبنان از خدمات جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان بیان کرد: با توجه به ارزیابی های انجام شده و نیازسنجی مناطق محروم در بخش طغرالجرد و روستاهای هزار گز، نجف آباد و همت آباد خدمات بهداشتی، سلامت و حمایتی توسط جمعیت هلال احمر ارائه شد.

حمید پورعسکری با اشاره به همت و مشارکت خیرین و داوطلبان در اعزام این کاروان سلامت افزود: ۱۲۰ نفر از اهالی روستاهای مذکور با مراجعه به مرکز بهداشت طغرالجرد توسط تیم پزشکی ویزیت شدند و از خدمات پرستاری نیز بهره مند شدند.

پورعسکری با اشاره به اینکه در این کاروان ۵ پزشک عمومی، پیراپزشک، ماما، پرستار و روانشناس حضور یافتند، خاطرنشان کرد: در این برنامه میان بیماران داروی رایگان توزیع که ارزش ریالی خدمات ارائه شده بالغ بر ۵۰ میلیون ریال است.

وی در ادامه به توزیع ۶۰ ست رختخواب، پتو و پوشاک در بین مددجویان بخش طغرالجرد اشاره کرد و گفت: این طرح توسط خیرین جمعیت هلال احمر کوهبنان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی اجرا شد که ارزش ریالی اقلام توزیع شده ۱۲۰ میلیون ریال است.


١٣:٣٢ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٦١خروج