جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از ۱۵۰ نفر از خدمات هلال احمر در کوهبنان بهره مند شدند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان از بهره مندی بیش از ۱۵۰ نفر از محرومین روستاهای کوهبنان از خدمات جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان بیان کرد: با توجه به ارزیابی های انجام شده و نیازسنجی مناطق محروم در بخش طغرالجرد و روستاهای هزار گز، نجف آباد و همت آباد خدمات بهداشتی، سلامت و حمایتی توسط جمعیت هلال احمر ارائه شد.

حمید پورعسکری با اشاره به همت و مشارکت خیرین و داوطلبان در اعزام این کاروان سلامت افزود: ۱۲۰ نفر از اهالی روستاهای مذکور با مراجعه به مرکز بهداشت طغرالجرد توسط تیم پزشکی ویزیت شدند و از خدمات پرستاری نیز بهره مند شدند.

پورعسکری با اشاره به اینکه در این کاروان ۵ پزشک عمومی، پیراپزشک، ماما، پرستار و روانشناس حضور یافتند، خاطرنشان کرد: در این برنامه میان بیماران داروی رایگان توزیع که ارزش ریالی خدمات ارائه شده بالغ بر ۵۰ میلیون ریال است.

وی در ادامه به توزیع ۶۰ ست رختخواب، پتو و پوشاک در بین مددجویان بخش طغرالجرد اشاره کرد و گفت: این طرح توسط خیرین جمعیت هلال احمر کوهبنان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی اجرا شد که ارزش ریالی اقلام توزیع شده ۱۲۰ میلیون ریال است.


١٣:٣٢ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٣١٣خروج