جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

خدمت رسانی کاروان سلامت هلال احمر در 6 روستای دهستان قمرود بخش مرکزی قم

 

در ششمین روز از دهه فجر کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به مناطق کم برخوردار در 6 روستا اعزام شد. دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار قم، فرماندار قم، مدیر عامل جمعیت هلال احمر و بخشدار و مسوولین استانی با حضور در این مناطق از نزدیک نحوه خدمت رسانی کاروان سلامت را مورد رصد و ارزیابی قرار دادند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی از ارائه خدمات داوطلبانه و عام المنفعه به مردم در مناطق کم برخودار استان قم خبر داد و اظهار کرد: در این راستا، برای ارائه خدمات به مردم در این مناطق با همکاری معاونت های امداد و و نجات و همچنین آموزش و پژوهش تیم های داوطلب در قالب کاروان سلامت به مناطق کم برخودار استان اعزام شدند.

 وی با اشاره به ترکیب تیم اعزام شده به 6 روستا (روستاهای ملک قلعه، ملک آباد، قشلاق البرز، قلعه سلطان باجی، باغ نو و شریف آباد) از دهستان قمرود بخش مرکزی قم گفت: این تیم شامل 5 پزشک متخصص و عمومی، 2 نفر روان شناس، 3 نفر پرستار، 3 نفر ماما، 2 نفر کارشناس دارویی، 2 نفر کمک دندانپزشک، 10 نفر داوطلب و کارشناس فرهنگی بود.

 معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با تشریح عملکرد کاروان سلامت افزود:  ویزیت رایگان با حضور 5 پزشک متخصص و عمومی، مشاوره های مامایی و روان شناسی، انجام خدمات داندانپزشکی، برگزاری مسابقات فرهنگی، برگزاری کلاس های آموزشی امداد و کمک های اولیه از جمله اقدامات انجام شده در این کاروان سلامت بود.

علیمردانی بیان کرد: برگزاری کلاس مهارت های زندگی، اهدای داروی رایگان، اجرای طرح نیابت با هدف عیادت از بیماران و سالمندان و ویزیت در منزل و همچنین اهدای بسته های حمایتی و معیشتی به نیازمندان از دیگر فعالیت های این کاروان سلامت به شمار می رود.

 وی با اشاره به اهداف برگزاری کاروان های سلامت خاطرنشان کرد: هلال احمر در اجرای طرح های خدمت رسانی خود علاوه بر ارائه خدمات به مردم در مناطق کم برخودار به دنبال افزایش نشاط اجتماعی و رضایت عمومی در میان اقشار مختلف جامعه است و این موضوع را به عنوان یک رسالت دنبال می کند.


٠٨:٥٨ - پنج شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٤١خروج