جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور کاروان سلامت هلال احمر در ۱۵ شهر خوزستان

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای ۱۵ کاروان سلامت در مناطق محروم استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، بیژن فتاحی راد اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۵ کاروان سلامت در مناطق محروم استان اعزام می شوند.

وی اضافه کرد: همچنین در ایام دهه فجر جمعی از داوطلبان با مراجعه به پایگاه های انتقال خون در این امر خداپسندانه شرکت می کنند و همچنین فراخوان عضویت در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  میان مردم منتشر می شود تا افرادی که علاقه مند به خدمات بشردوستانه هستند به جمع ما بپیوندند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه برپایی نمایشگاه یا بازارچه خیران در دهه  فجر با همکار فرمانداری ها یا به صورت مستقل برگزار می شود، ادامه داد: در بحث حمایتی و کمک به بیماران و شهروندان با توجه به توانمندی شهر صنایع دستی یا ارائه غذاهای محلی جشنواره برگزار می شود.

فتاحی راد تصریح کرد: بر پایی ایستگاه سلامت، اجرای طرح نیابت، عضوگیری از احاد مختلف جامعه و اجرای فعالیت های ورزشی همگانی با رعایت کلیه اصول ایمنی از جمله برنامه های این جمعیت در دهه فجر خواهد بود.


٠٨:٣٦ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٣٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج