پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان های سلامت هلال احمر به روستاهای محروم میناب و پارسیان

به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با اعزام دو کاروان سلامت و با همکاری دهیاری، ۱۱۵۳ نفر از مردم روستاهای سر ریگان، سرباران، ماه خاتونی، سبهتی و حاجی آباد شهرستان میناب و روستای قاسمعالی شهرستان پارسیان به شکل رایگان مداوا شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان 
با اعلام این خبر گفت: به منظور خدمت رسانی به روستاهای کمتر توسعه یافته و مردم شریف منطقه و ارتقاء سلامتی مردم برنامه ویزیت رایگان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستاهای محروم میناب و پارسیان اجرا شد.
علی اعمی اظهار کرد: خدمات رسانی به مردم محروم منطقه توسط پزشک عمومی، ماما، پرستار، روان پزشک در روستاهای مذکور انجام شد.
وی افزود: علاوه بر این، زنان باردار واجد شرایط هم توسط کارشناس مامایی ویزیت شدند و نیز مطالب آموزشی توسط پزشکان و کارشناسان فنی به حاضرین در برنامه ویزیت رایگان ارائه شد.
اعمی با بیان اینکه در این برنامه ۱۱۵۳ نفر به صورت رایگان ویزیت شده و داروی مورد نیاز خود را رایگان دریافت کردند، اضافه کرد: تمامی عوامل این سه کاروان سلامت را پزشکان و پیراپزشکان داوطلب هلال احمر تشکیل داده بودند.


١٣:١٧ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٩خروج