جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی معاونان هلال احمر مازندران با مدیر موسسه خیریه همت عالی

نشست هم اندیشی معاونان داوطلبان و بهداشت و درمان و توانبخشی هلال احمر استان با مدیر موسسه خیریه همت عالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران؛ در این نشست دکتر لموکی ضمن تاکید بر نقش موثر خیرین در خدمت رسانی جمعیت هلال احمر به جامعه هدف و نیازمندان گفت: جمعیت هلال احمر استان آماده هرگونه همکاری با خیرین و نیکوکارانی است که درقالب موسسات ثبت شده و شناسنامه دار و با نیت بشردوستی و کمک به همنوعان نیازمند فعالیت می کنند.

دکتر لموکی برگزاری کارگاههای توانمندسازی زنان، بررسی و شناخت معضلات و بیماریها و چالشهای پیش روی اقلیم ها و مناطق مختلف استان جهت آموزش، مشاوره و مداخله با محوریت زنان، گسترش شبکه خیرین داوطلبین سلامت و همچنین همکاری حوزه های معاونت جوانان، داوطلبان و بهداشت، درمان و توانبخشی را از اولویتهای مورد علاقه جمعیت هلال احمر استان برای همکاری با موسسات خیریه فعال در حوزه زنان برشمرد.

در ادامه خانم دکتر عالیه زمانی مدیر موسسه خیریه همت عالی در سخنانی با استقبال از همکاری مشترک با جمعیت هلال احمر استان بر آمادگی موسسه خیریه همت عالی در راستای اجرای برنامه های توانمندسازی زنان به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد. 


١٥:٣٧ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٩٥    /    تعداد نمایش : ١٥٤خروج