سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین استان قم در جمعیت هلال احمر

پس از برگزاری انتخابات که با هدف ساماندهی امور خیر و با حضور مسئولان کشوری مجامع خیرین و استان تشکیل شد، نخستین نشست هیئت مدیره مجمع خیرین استان قم در جمعیت هلال احمر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان اظهار کرد: با توجه به برگزاری مجمع عمومی و انتخابات در آذر ماه سال جاری با حضور مسوولین کشوری و استانی و همچنین خیرین استان، نخستین نشست هیئت مدیره با هدف انتخاب رئیس، نائب رئیس و خزانه دار در دیماه سال جاری برگزار شد.

 وی در این نشست که در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد، ضمن تشریح اهداف تشکیل مجامع خیرین بیان کرد: ساماندهی امور خیریه و جذب خیرین با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان در فعالیت های عام المنفعه مشارکت گسترده ای دارد یکی از اهداف تشکیل و همکاری مجامع خیرین و جمعیت است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: ساماندهی در مجمع خیرین به عنوان افرادی که در جامعه اثرگذار هستند می تواند موجب ارتقای ارائه خدمات به نیازمندان واقعی شود.

 گل فشان با اشاره به اهمیت شناسایی نیازمندان واقعی و پیشگیری از موازی کاری در ارائه خدمات گفت: با سازماندهی امور، خیرین می توانند با نهادهایی که به مددجویان خدمت رسانی می کنند ارتباط برقرار کرده و ضمن کمک به نیازمندان واقعی، به درستی نقش اثرگذار خود را در اجتماع ایفا کنند.

 یادآور می شود؛ انتخاب رئیس، نائب رئیس و خزانه دار و معرفی نفرات مورد نظر جهت مدیرعاملی مجمع خیرین و همچنین مشخص شدن زمان برگزاری جلسه بعدی در بهمن ماه سال جاری از مصوبات نخستین نشست هیئت مدیره مجمع خیرین استان قم در جمعیت هلال احمر بود.


١٣:٤٣ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٨٩    /    تعداد نمایش : ١١١خروج