يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای خون؛ هدیه مدیران هلال احمر قم به بیماران نیازمند

مدیرعامل و جمعی از معاونان جمعیت هلال احمر استان قم با اهدای خون و در امر خیر و خداپسندانه ی اهدای خون سالم شرکت کردند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در تعامل و همراهی با سازمان انتقال خون استان و اجرای طرح حیات ماندگار مدیرعامل و جمعی از معاونان جمعیت هلال احمر استان قم با اهدای خون به یاری بیماران نیازمند فراورده های خونی شتافتند.

 بر اساس این گزارش، مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم، ضمن مشارکت در این طرح، هدف از اجرای این برنامه ها را یاری رساندن به نیازمندان به خون عنوان کرد و افزود: هلال احمری ها همواه در تمامی بحران ها و عرصه ها به کمک و یاری مردم آمده اند و جلوه ای از گذشت و ایثار را به نمایش گذاشته و اهدای خون نیز یکی از طرح هایی است که در حمایت از سلامت انسان ها به صورت مستمر انجام می شود.

 یادآور می شود؛ طرح حیات ماندگار از طرح های قدیمی در سازمان داوطلبان به شمار می رود که همه ساله در ایام و مناسبت ها با اجرای آن، جمعی از داوطلبان در امر خیرخواهانه اهدای خون شرکت می کنند.


٠٨:٥٢ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٧٧    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج