شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح ٢ بانک امانات تجهیزات پزشکی توسط خیّر گلستانی در سیستان و بلوچستان

در راستای اجرای کمپین نذر آب در مناطق محروم دچار خشکسالی، به همت خیّر و داوطلب هلال احمر گلستان، ٢ بانک امانات تجهیزات پزشکی به ارزش ریالی ٢ میلیارد ریال با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر محمد علی هروی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در خصوص افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی در استان سیستان و بلوچستان گفت: به همت محمد شهرکی خیّر و داوطلب جمعیت هلال احمر گلستان دو بانک امانات تجهیزات پزشکی به ارزش ریالی ٢ میلیارد ریال با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در دو شهرستان زابل و زاهدان افتتاح شد که شامل تجهیزات پزشکی ویلچر، تخت، ساکشن پرتابل خانگی، دستگاه اکسیژن با مانومتر، فتوتراپی و مونوتراپی است.
دکتر هروی تصریح کرد: پس از مراسم افتتاحیه، قرارداد ساخت منزل مسکونی رایگان با مشارکت دو خیّر و داوطلب گلستانی آقایان شهرکی و بخشی برای یکی از مستمندان این استان منعقد شد.
دکتر هروی اشاره کرد: در پایان این دو مراسم افتتاحیه که بصورت جداگانه انجام شد با حضور در شهرستان نیمروز لوازم التحریر به ارزش ۸٠٠ میلیون ریال اهدایی آقای بخشی و سایر خیّرین استان گلستان در مدارس ابتدایی این شهرستان توزیع شد.


١٥:١٧ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج