پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام ١٢ کاروان سلامت هلال احمر یزد به روستاها و مناطق محروم

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در شش ماهه نخست امسال تعداد ۱۲ کاروان سلامت به روستا‌ها و مناطق محروم اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ اعظم شهرستانی سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در شش ماهه نخست سال امسال، ۱۲ کاروان سلامت به روستا‌ها و مناطق محروم استان اعزام شدند که طی این برنامه‌ها خدمات گسترده‌ای در زمینه بهداشتی، آموزشی و فرهنگی ارائه شده است.
شهرستانی هدف از اعزام این کاروان را خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاییان در راستای اهداف بشردوستانه دانست و افزود: ۲۲۳ داوطلب در این کاروان‌ها فعالیت دارند و خدماتی همچون برپایی ایستگاه تست قند خون و فشار خون، برگزاری گارگاه‌های بهداشتی جهت زنان و کودکان و عیادت از بیماران و دلجویی از آنها از جمله برنامه‌های ارائه شده در کاروان سلامت است.
وی ادامه داد: تاکنون ۲هزار ۸۱۰ نفر، از خدمات کاروان سلامت هلال احمر بهره مند شدند.
طرح کاروان سلامت از طرح‌های ملی جمعیت هلال‌احمر است که با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی به اجرا در می آید.


١٣:٢٦ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٥١٩    /    تعداد نمایش : ١٢٤خروج