جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام ١٢ کاروان سلامت هلال احمر یزد به روستاها و مناطق محروم

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در شش ماهه نخست امسال تعداد ۱۲ کاروان سلامت به روستا‌ها و مناطق محروم اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ اعظم شهرستانی سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در شش ماهه نخست سال امسال، ۱۲ کاروان سلامت به روستا‌ها و مناطق محروم استان اعزام شدند که طی این برنامه‌ها خدمات گسترده‌ای در زمینه بهداشتی، آموزشی و فرهنگی ارائه شده است.
شهرستانی هدف از اعزام این کاروان را خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاییان در راستای اهداف بشردوستانه دانست و افزود: ۲۲۳ داوطلب در این کاروان‌ها فعالیت دارند و خدماتی همچون برپایی ایستگاه تست قند خون و فشار خون، برگزاری گارگاه‌های بهداشتی جهت زنان و کودکان و عیادت از بیماران و دلجویی از آنها از جمله برنامه‌های ارائه شده در کاروان سلامت است.
وی ادامه داد: تاکنون ۲هزار ۸۱۰ نفر، از خدمات کاروان سلامت هلال احمر بهره مند شدند.
طرح کاروان سلامت از طرح‌های ملی جمعیت هلال‌احمر است که با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی به اجرا در می آید.


١٣:٢٦ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٥١٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٢خروج