جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز عازم روستای گته ده شد

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه روستایی به روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛ سرپرست معاونت امور داوطلبان اظهار داشت: حوزه داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان البرز سعی دارد به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار، در برنامه های متعددی، تیم کاروان سلامت را به تمام مناطق روستایی و حاشیه ای این استان اعزام کند.

رجبی افزود: در همین راستا این بار تیم کاروان سلامت استان البرز متشکل از: پزشک عمومی، اپتومترسیت، روانشناس، متخصص زنان و زایمان و همچنین اعضای داوطلب به منظور ارائه خدمات بشردوستانه به صورت کاملاً داوطلبانه در روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان مستقر شد.

وی عنوان کرد: اعضای کاروان سلامت ضمن معاينه و ويزيت رايگان و خدمات سنجش فشار خون و تست قند خون برای بیش از ۸۵ نفر از روستائیان، به بیماران توصیه های پزشکی و مشاوره نیز ارائه کردند.

رجبی تصریح کرد: همچنین در قالب این طرح ملی تلاش می شود با شناسایی نیازها و محرومیت های موجود در روستاهای استان و بر حسب نیاز منطقه خدمات ارائه شود، در همین راستا طبق هماهنگی که با اداره دامپزشکی شهرستان طالقان صورت گرفت، مقرر شد طرح واکسیناسیون دام و طیور به صورت آزمایشی در این منطقه آغاز شود و در صورت هماهنگی های لازم، این طرح در تمام مناطق روستایی اجرا خواهد شد.


٠٨:٠٩ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤٤٣    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج