شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز عازم روستای گته ده شد

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه روستایی به روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛ سرپرست معاونت امور داوطلبان اظهار داشت: حوزه داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان البرز سعی دارد به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار، در برنامه های متعددی، تیم کاروان سلامت را به تمام مناطق روستایی و حاشیه ای این استان اعزام کند.

رجبی افزود: در همین راستا این بار تیم کاروان سلامت استان البرز متشکل از: پزشک عمومی، اپتومترسیت، روانشناس، متخصص زنان و زایمان و همچنین اعضای داوطلب به منظور ارائه خدمات بشردوستانه به صورت کاملاً داوطلبانه در روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان مستقر شد.

وی عنوان کرد: اعضای کاروان سلامت ضمن معاينه و ويزيت رايگان و خدمات سنجش فشار خون و تست قند خون برای بیش از ۸۵ نفر از روستائیان، به بیماران توصیه های پزشکی و مشاوره نیز ارائه کردند.

رجبی تصریح کرد: همچنین در قالب این طرح ملی تلاش می شود با شناسایی نیازها و محرومیت های موجود در روستاهای استان و بر حسب نیاز منطقه خدمات ارائه شود، در همین راستا طبق هماهنگی که با اداره دامپزشکی شهرستان طالقان صورت گرفت، مقرر شد طرح واکسیناسیون دام و طیور به صورت آزمایشی در این منطقه آغاز شود و در صورت هماهنگی های لازم، این طرح در تمام مناطق روستایی اجرا خواهد شد.


٠٨:٠٩ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٦خروج