پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز عازم روستای گته ده شد

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان البرز به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه روستایی به روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛ سرپرست معاونت امور داوطلبان اظهار داشت: حوزه داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان البرز سعی دارد به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار، در برنامه های متعددی، تیم کاروان سلامت را به تمام مناطق روستایی و حاشیه ای این استان اعزام کند.

رجبی افزود: در همین راستا این بار تیم کاروان سلامت استان البرز متشکل از: پزشک عمومی، اپتومترسیت، روانشناس، متخصص زنان و زایمان و همچنین اعضای داوطلب به منظور ارائه خدمات بشردوستانه به صورت کاملاً داوطلبانه در روستای گته ده واقع در شهرستان طالقان مستقر شد.

وی عنوان کرد: اعضای کاروان سلامت ضمن معاينه و ويزيت رايگان و خدمات سنجش فشار خون و تست قند خون برای بیش از ۸۵ نفر از روستائیان، به بیماران توصیه های پزشکی و مشاوره نیز ارائه کردند.

رجبی تصریح کرد: همچنین در قالب این طرح ملی تلاش می شود با شناسایی نیازها و محرومیت های موجود در روستاهای استان و بر حسب نیاز منطقه خدمات ارائه شود، در همین راستا طبق هماهنگی که با اداره دامپزشکی شهرستان طالقان صورت گرفت، مقرر شد طرح واکسیناسیون دام و طیور به صورت آزمایشی در این منطقه آغاز شود و در صورت هماهنگی های لازم، این طرح در تمام مناطق روستایی اجرا خواهد شد.


٠٨:٠٩ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج