شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

ویزیت رایگان ٣٠٠ نفراز ساکنین روستای سردنگ کمیزشهرستان رودان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: ٣٠٠ نفر از ساکنین  روستای سردنگ کمیز شهرستان رودان توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر ویزیت رایگان شدند.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان هرمزگان، علی اعمی برنطین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت:  به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش طرح کاروان سلامت در روستای سردنگ کمیز اجرا گردید .

اعمی برنطین گفت : این طرح با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان به مدت یک روز درشهرستان رودان برگزار شد.

وی ادامه داد: ویزیت رایگان، خدمات مامایی و مشاوره بهداشت روان از جمله خدماتی بود که تیم پزشکی داوطلب جمعیت هلال احمر به افراد بی بضاعت روستای سردنگ کمیز ارائه نمودند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: یک پزشک، یک ماما، یک روانشناس و تعدادی از داوطلبان شهرستان رودان در این طرح مشارکت داشتند.

گفتنی استروستای سردنگ کمیز در ١۹ کیلومتری مرکز شهرستان واقع و دارای ١ هزار و ۴٢٣ نفر جمعیت می باشد .


٠٨:٠٧ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤٤٢    /    تعداد نمایش : ١٥خروج