جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارسال ۴هزار باکس آب معدنی و ۵٠٠ تانکر اهدایی مردم مازندران به سیستان و بلوچستان

معاون امور داوطلبان هلال‌احمر مازندران، با اعلام اینکه کارناوال بشردوستی، حفظ زندگی و کرامت انسانی در طی یک ماه از رامسر تا گلوگاه در ۲۰ شهر استان برگزار شد، گفت :تاکنون بیش از ۴ هزارو٣۸٠باکس آب معدنی و حدود ۵٠٠تانکر آب به عنوان هدیه مازندرانی ها به مردم سیستان‌وبلوچستان جمع‌آوری و ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران دکتر معین مهدی لموکی افزود:گفت:حمایت از زندگی و کرامت انسانی یکی از اصلی‌ترین اهداف طرح مشارکتی هلال‌احمر مازندران در کارناوال بشردوستی و صیانت از کرامت انسانی بوده است.

وی افزود:اولویت اصلی این کارناوال جمع آوری و ارسال تانکر آب و بطری‌های حاوی آب‌معدنی به هموطنان متاثراز بحران خشکسالی در سیستان‌وبلوچستانی بوده است؛ اما برپایی بازارچه صنایع‌دستی، ایستگاه سلامت و حضور خودروی سیار انتقال خون استان و اهدای خون از دیگر برنامه‌های این طرح بود. وی گفت: شاهد مشارکت شور انگیز مردم استان در این طرح استانی بودیم.

وی با بیان اینکه تاکنون در چهار مرحله این کمک‌ها برای مردم سیستان‌وبلوچستان فرستاده شد گفت: طرح کارناوال بشردوستی و کرامت انسانی به ‌صورت انحصاری در استان مازندران اجرا شده و هدف کمک به مردم سیستان از یک بطری تا یک تانکر آب بوده است.

دکتر لموکی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های توسعه اجتماعی مشارکت مردمی است، از مشارکت بی‌نظیر مردم استان در حمایت از کارناوال بشردوستی و کمک به هموطنان متاثر از خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان تقدیر کرد

 


٠٨:٠٥ - پنج شنبه ١٠ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤٤١    /    تعداد نمایش : ٢٦٣خروج