جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح کاروان سلامت هلال‌احمر کرج در دهستان نسا

با اعزام تیم درمانی به روستاهای دهستان نسا، طرح کاروان سلامت و ارائه خدمات ویزیت رایگان و سنجش فشارخون به همت داوطلبان خانه هلال محمدشهر در این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛ طرح ملی کاروان سلامت با همکاری دهیاری نسا در دهستان نسا اجرا شد. در این طرح پزشکان داوطلب و اعضای خانه هلال محمدشهر جمعیت کرج با انجام خدمات رایگان و راهنمایی های مربوط به بیماری های زنان، چشم پزشکی، مشاوره روانشناسی و … در موارد لازم مراجعین را به متخصصین مربوطه ارجاع دادند.
هدف از اجرای این طرح پیشگیری و آگاه سازی افراد در خصوص بیماری ها در مناطق محروم بوده است که با اجرای آن ۳۵۶ نفر از اهالی دهستان نسا از خدمات پزشکان و داوطلبان جمعیت بهره مند شدند.
طرح ملی کاروان سلامت در معاونت فرهنگی شهرداری
براساس این گزارش، به مناسبت هفته سلامت بانوان، خدمات ویزیت رایگان توسط پزشک، ماما، روانشناس و مشاور تغذیه در قالب تیم کاروان سلامت در معاونت فرهنگی شهرداری ارائه شد. 
شعار امسال هفته ملی سلامت بانوان ایران “حرکت، برای سلامت زنان” است که در این راستا و به منظور ارتقای سطح سلامت بانوان، آگاهی از سلامت جسمی، روحی و ارزیابی سطح سلامت و پیشگیری از بیماریها، خانه هلال محمدشهر جمعیت کرج با استقرار تیم ‌کاروان سلامت در معاونت فرهنگی شهرداری محمدشهر، آموزش‌های غربالگری، آشنایی و پیشگیری از بیماریهای زنان و آموزش خود مراقبتی را به بانوان ارائه دادند.
در اجرای این طرح ۱۷۲ نفر از خدمات کاروان سلامت به طور رایگان بهرمند شدند.


١٢:٥٥ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٣١٨    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج