پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای بیش از ۴ هزار جفت كفش طبی زنانه برای توزیع میان مددجویان

به همت یکی از خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان تهران، تعداد بیش از ۴ هزار جفت کفش طبی زنانه برای بهره مندی مددجویان، به هلال احمر استان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران تهران، وحید سلیمی، معاون امور داوطلبان این جمعیت با اعلام این خبر اعلام کرد: با هماهنگی انجام شده با شرکت تولیدی کفش شعله برای ارائه خدمات عام المنفعه به مددجویان این جمعیت، تعداد بیش از ۴ هزار جفت کفش طبی زنانه به صورت رایگان و با نیّت خیرخواهانه، به معاونت امور داوطلبان هلال احمر استان تهران تحویل شد.
وی در ادامه افزود: ارزش مالی کفش های اهدا شده، بیش از چهار میلیارد ریال عنوان شده و در مرحله اول بیش از ٢ هزار جفت از این تعداد از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران در بین شعب تابعه جهت بهره مندی نیازمندان توزیع شد.
یکی از مهمترین اهداف سازمان داوطلبان هلال احمر توسعه فرهنگ دستگیری از نیازمندان و ترویج آئین مهرورزی و بشردوستی است که با جذب خیرین داوطلب و ارائه پروژه هایی از این دست، باعث رشد و شکوفا شدن بیشتر این فرهنگ در بین خیرین و از طرفی کمک به رفع نیاز مددجویان جامعه است.

 


١٢:٥٤ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٣١٧    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج