شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمراستان زنجان در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از اعزام کاروان سلامت این جمعیت شامل  پزشکان عمومی ، متخصص و اعضای داوطلب هلال‌احمر به مردم منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب خبر داد .

 

شهرام میرزایی افزود: این کاروان متشکل از پزشکان متخصص و عمومی، پیراپزشکی و پرستاری است که خدمات تخصصی و درمانی و تامین دارو را به صورت رایگان در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب به مدت 5 روز ارائه خواهند داد .

وی اظهار کرد: در راستای نیل به اهداف جمعیت هلال احمر و به منظور تأمین سلامت انسان‌ها، این جمعیت باهماهنگی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور  اقدام به اعزام کاروان سلامت در شهرستان زلزله‌زده سرپل ذهاب کرده و تعداد 5 نفر از پزشکان متخصص داوطلب در رشته‌های متخصص اطفال ، متخصص جراح و ارتوپد ، متخصص زنان و زایمان ، متخصص داخلی به معاینه بیماران منطقه خواهند پرداخت .

میرزایی با بیان اینکه در این برنامه که ازمورخه 23 مهر لغایت 27 مهرسال جاری برگزار میشود ، افزود: پزشکان داوطلب با حضور در شهرستان سرپل ذهاب، از نزدیک با مشکلات جسمی و روحی بیماران آشنا شده و به مداوای آنان میپردازند .

وی اظهار کرد: این کاروان 28  نفری جمعیت هلال احمر استان زنجان است باحضور پزشکان عمومی ، متخصص ،  داروساز با همراهی تعدادی از پرستاران ، تکنسین های دارویی ، کارشناس توانبخشی، کارشناس  مامایی ، روانشناس  و داوطلبان فعال جمعیت به منطقه زلزله زده کرمانشاه اعزام شدند  .

مدیرعامل  جمعیت هلال احمراستان گفت: همراه کاروان سلامت این جمعیت 150 بسته موادغذایی شامل برنج ، روغن ، ماکارونی ، رب ، خرما ، حبوبات ، تن ماهی، کنسرو لوبیا و سویا 120 بسته لوازم التحریرو  تعداد110 عدد اسباب بازی به همت خیرین داوطلب تهیه شده که درمنطقه زلزله توزیع خواهد شد .

میرزایی ادامه داد:  یک دستگاه خودرو ایسوزو ، 1 دستگاه خودرو کمک دار ، یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه خودرو ون  به منطقه زلزله زده  سرپل ذهاب اعزام شدند.

 

 


١٠:١٠ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٤١خروج