دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط جمعیت هلال احمر استان کرمان محقق شد؛ بهره مندی ۱۲۰ هزار نفر از محرومین استان از خدمات پروژه های حمایتی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: ۱۲۰ هزار نفر از محرومین استان کرمان از پروژه های حمایتی معیشتی این جمعیت در نیمه اول سال جاری بهره مند شدند.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: حوزه داوطلبان با شعار حلقه اتصال توان توانمندان و نیاز نیازمندان با همکاری خیرین و داوطلبان در قالب گروه ها و تیم های داوطلبی به صورت سازمان دهی شده، مستمر و غیر مستمر ارائه خدمت می کنند.

 فلاح با اشاره به اجرای 300 پروژه داوطلبی در نیمه اول سال جاری اظهارکرد: بیش از 120 هزار نفر در خانواده های محروم استان در قالب پروژه های حمایت ماندگار، همای رحمت، نیابت، ارمغان مهر به ارزش تقریبی 32 میلیارد ریال بهره مند شدند.

 وی در ادامه با اشاره به اجرای 15 کاروان سلامت و امید در مناطق محروم در سطح استان خاطرنشان کرد: در این کاروان ها خدمات بهداشتی، سلامت، درمانی، جراحی های سرپایی، مشاوره و ... همراه با توزیع بسته های حمایتی معیشتی و جنگ شادی به ارزش تقریبی 15 میلیارد ریال ارائه شده است.

 وی با اشاره به اعزام کاروان سلامت و امید تحت عنوان پویش نذر آب به استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این برنامه با همراهی جمع کثیری از پزشکان، پرستاران، روانشناسان، خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان به منظور ارائه خدمات به افراد متاثر از خشکسالی در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در پایان با اشاره به برگزاری همایش خیر ماندگار و تجلیل از خیرین و واقفین جمعیت گفت: در نیمه اول سال جاری 20 خانه هلال راه اندازی شده است که در مجموع تعداد خانه های هلال استان به بیش از 200 خانه هلال رسیده است.

 


٠٨:٤٩ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٥٢    /    تعداد نمایش : ١٦٥خروج