يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط داوطلبان هلال احمر آذربایجان شرقی محقق شد ؛

اجرای پروژه محرومیت زدایی و کاروان سلامت و طرح ارمغان مهر در شهرهای خدا آفرین و بناب

داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  اقدام به اجرای پروژه محرومیت زدایی  و کاروان سلامت و طرح ارمغان مهر  در شهرهای خدا آفرین و بناب نمودند .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،داوطلبان جمعیت هلال احمرشهرستان بناب با همکاری معاونت داوطلبان  اقدام به اجرای طرح ارمغان مهر  در دو روستای قره ذکی و صور از توابع شهرستان بناب نمودند .

 

در این طرح داوطلبان  هلال احمر، اقدام به توزیع هدایایی شامل لوازم التحریر و کیف مدرسه به ارزش بالغ بر ۵۰ میلیون ریال و به تعداد ۵۶ بسته بین دانش آموزان نیازمند روستاهای محروم نمودند .

 

 

 

حضور یک روزه کاروان سلامت و حمایت هلال احمر درروستای کریشان خداآفرین

 

 

 

همزمان با آغاز سالتحصیلی ،کاروان سلامت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با حضور در روستای  کریشان خداآفرین اقدام به ارائه خدمات ویزیت رایگان و خدمات دارویی رایگان  درقالب طرحهای حمایتی نمودند .

 

در این طرح 135 تن از اهالی روستا  توسط پزشک عمومی ویزیت و داروی رایگان در بین آنها توزیع و 95 مورد کنترل فشار خون  بعمل آمد و 17 بسته نوشت افزار و لوازم التحریردر بین  دانش آموزان روستا پخش گردید .


٠٨:٤٤ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٤١خروج