دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

تحقق خدمت رسانی به محرومان با همکاری خیرین و اصناف

جلسه هم اندیشی با اعضای هیات مدیره اتحادیه چلوکباب و تالارهای پذیرایی با هدف گسترش همکاری در راستای خدمت به نیازمندان در معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر قم برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این جلسه که با حضور معاون داوطلبان هلال احمر قم و مسولان اتحادیه چلوکباب و تالارهای پذیرایی برگزار شد، امیرحسین علیمردانی به تشریح فعالیت های جمیعت هلال احمر پرداخت.

 

وی در این نشست با معرفی طرح های خیرخواهانه حوزه معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: پروژه هایی مانند ارمغان‌ مهر، حمایت ماندگار، تجهیزات پزشکی امانی، طرح همای رحمت و خدمت رسانی به بیماران صعب العلاج و تامین نیازهای نیازمندان از فعالیت های هلال احمر است.

 

معاون امور داوطلبان هلال احمر قم با تاکید به اهمیت خدمت رسانی و با اشاره به اینکه هلال احمر نهادی مردمی است، گفت: ما سعی می کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت های اجتماعی، مالی، فکری و با توجه به اینکه شعار سازمانی داوطلبان حلقه ی وصل توان توانمندان به نیاز نیازمندان است، از اعضای خدوم و توانمند این اتحادیه دعوت می کنیم، با عضویت و حضور داوطلبانه، در اجرای فعالیت ها و دستگیری از نیازمندان مشارکت جدی داشته باشند.

 

علیمردانی همچنین در خصوص اهمیت فراگیری آموزش های امداد و نجات و ایجاد آمادگی برای پاسخگویی به حوادث به شکل خودامدادی و همچنین کمک به آسیب دیدگان در حوادث اشاره کرد گفت: جمعیت هلال احمر آمادگی برگزاری کلاس های آموزشی امداد برای تمامی اعضای اتحادیه و خانواده ها را کرد.

 

موسایی، رییس اتحادیه چلوکباب و رستوران ها نیز ضمن موثر توصیف کردن فعالیت های مردمی عنوان کرد: امید است بتوانیم با عنایت خداوند و همت همه اعضا به عنوان حامی در بخش بیماران صعب العلاج گام موثری برداریم.

 

در پایان این جلسه اعضای هیات مدیره با تکمیل فرم عضویت و پوشیدن لباس مقدس هلال احمر به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمدند.

 


٠٨:٤٢ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥٢خروج