سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

از بزرگداشت سالمندان تا برگزاری دوره بازآموزی امداد در شهربابک

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک از بزرگداشت هفته ملی سالمند و برگزاری دوره بازآموزی ویژه امدادگران و نجاتگران این جمعیت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک؛ موسی نگارستانی با اعلام این خبر افزود: همزمان با هفته بزرگداشت سالمند داوطلبان این جمعیت با برپایی ایستگاه سلامت در محل مصلی نماز جمعه با هدف آگاه سازی از سلامت فردی، فشارخون بیش از 340 نفر از سالمندان را اندازه گیری کردند.
موسی نگارستانی با اشاره به حضور بیش از 110 نفر از اعضای داوطلبان و امدادگران این جمعیت در همایش پیاده روی به مناسبت هفته سالمند خاطرنشان کرد: در همین خصوص 40 نفر از داوطلبان هلال احمر شهربابک در کارگاه آموزشی آلزایمر حضور یافتند.
وی در ادامه به برگزاری دوره بازآموزی و توان افزایی ویژه نجاتگران و امدادگران این جمعیت اشاره کرد و گفت: این دوره با هدف ارتقاء آموزه های امدادی در فعالیت های امداد و جستجو و نجات به مدت یک روز در محل پایگاه جوزم شهرستان شهربابک برگزار شد.
وی با اشاره به این که امدادگران و نجاتگران جمعیت از ارکان اصلی پیشگامان در عملیات های امدادی در حوادث هستند، افزود : این دوره آموزشی ویژه پرسنل، رانندگان و نجاتگران پایگاه امدادونجات بین شهری (جاده ای) هلال احمر شهربابک برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک در پایان به دومین جلسه هم اندیشی اعضای کمیته های باشگاه امدادگران و نجاتگران اسن جمعیت اشاره کرد و افزود: در این جلسه پس از تبادل نظر و پیشنهادات از سوی اعضا، برنامه هایی از قبیل برگزاری جلسات باشگاه به صورت ماهانه، مانور امدادو نجات در هفته کاهش و اثرات بلایای طبیعی، افزایش دوره های توان افزایی و بازآموزی به تصویب رسید.


٠٨:٥٠ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٢١    /    تعداد نمایش : ٤١٠خروج