پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز جهانی سالمند صورت گرفت:

اجرای طرح ملی نیابت توسط داوطلبان هلال احمر در شهرستان بهاباد

به مناسبت روز جهانی سالمند طرح ملی نیابت با توزیع 20 بسته حمایتی و بهداشتی و گرفتن تست قند خون و فشار خون سالمندان در شهرستان بهاباد، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، حسن رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد اظهار کرد: طرح ملی نیابت با هدف تکریم و دلجویی از سالمندان و بهره مندی از خدمات داوطلبانه قشر سالمند جامعه، با دیدار و دلجویی از سالمندان در این شهرستان برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد یکی از اهداف مهم این طرح را، تبیین و نمایش نقش هلال احمر در یاری رساندن به اقشار آسیب‌پذیر جامعه دانست.
وی با بیان اینکه زندگی مدرن نباید ما را از پدران و مادران غافل کند، گفت: ما در تمام مراحل زندگی نیازمند راهنمایی‌ها و ارشادهای آن‌ها هستیم و این بازدید در راستای حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها با عنوان " طرح نیابت" انجام شد.
رضاپور افزود: در این طرح همچنین به نیابت از فرزندان سالمندان؛ با همت و همکاری خیرین شهرستان 20بسته های حمایتی و بهداشتی(هربسته به ارزش یک میلیون ریال) تهیه و در اختیار سالمندان نیازمند قرار گرفت.


١٤:٤٥ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٨٨٤    /    تعداد نمایش : ١٩٢خروج