يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح کاروان سلامت در روستای والش آباد گلستان

طرح کاروان سلامت (طبیبان رحمت)  در قالب نذر مغفرت مرحوم علی اکبر والش آباد اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر محمد علی هروی با اعلام این خبر گفت: فرزندان مرحوم علی اکبر والش آباد به جای مراسم چهلمین روز درگذشت پدرشان، تصمیم به اجرای طرح ویزیت رایگان بیماران گرفتند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان ادامه داد: با توجه به تحصیلات فرزندان مرحوم که فرزند ارشد متخصص رادیولوژی و در حال تحصیل در مقطع فوق تخصص و دو فرزند دیگر یکی ماما و دیگری هم ترم ۱۰ پزشکی است، آن ها تصمیم گرفتند با کمک گرفتن از جمعیت هلال احمر گلستان برای اولین بار در کشور این طرح کاروان سلامت را اجرا کنند.
هروی گفت: محل برگزاری این کاروان روستای والش آباد بود که تیم پزشکی متشکل از ۱۳ پزشک (پنج پزشک عمومی و هشت پزشک متخصص)، پنج پرستار، سه ماما، یک کارشناس تغذیه در آن خدمات رایگان ارائه دادند. بیماران از روستاهای والش آباد، گناره، تقی آباد، تقرتپه به تعداد بیش از 600 نفر به تیم کاروان سلامت مراجعه کردند.
وی اضافه کرد: این طرح از محل مشارکت و کمکهای خیّرین اجرا شد که پشتیبانی نیروی انسانی، لجستیک و ایاب و ذهاب آنان توسط جمعیت هلال احمر گلستان انجام شد.
همچنین دکتر هروی با حضور در محل برگزاری طرح طبیبان رحمت ضمن گرامیداشت یاد آن مرحوم و آرزوی سلامتی برای فرزندان مرحوم از تیم پزشکی مشارکت کننده در برنامه خیرخواهانه با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.


١٤:٤١ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٨٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٩خروج