يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات درمانی و حمایتی داوطلبان هلال احمر استان مرکزی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از ادامه روند ارائه خدمات درمانی و حمایتی استان مرکزی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علیرضا محمودی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح ملی نذر آب گفت: چهارم مهرماه سال جاری و در ادامه حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان مرکزی در استان سیستان و بلوچستان، تیمی متشکل از پرسنل و خیرین داوطلب این جمعیت عازم مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان سیب و سوران شدند.
معاون امور داوطلبان با اعلام توزیع عینک طبی رایگان بین خانواده های نیازمند مناطق محروم شهرستان سیب و سوران تصریح کرد: داود منتظری اپتومتریست و عینک ساز و خیر داوطلب اراکی جمعیت هلال احمر استان مرکزی که کاروان سلامت این استان را همراهی کرده بود پس از انجام بینایی سنجی مردم محروم بخش هیدوچ شهرستان سیب و سوران، تعداد ۲۰۰ جلد عینک طبی به خانواده های نیازمند اهداء کرد.
وی افزود: سایر اعضای خانواده آقای منتظری متشکل از همسر، پسر و عروس ایشان در این سفر ما را همراهی می کنند و با حضور در مناطق محروم عشایری شهرستان سیب و سوران اقلامی حمایتی از جمله بسته های غذایی، لوازم التحریر، کفش و اسباب بازی را به مردم منطقه هدیه کردند.
محمودی همچنین بیان کرد: در اقدامی خیرخواهانه آقای نیکزاد منتظری و خانم گودرزی (فرزند و عروس آقای منتظری) اعلام کردند هزینه مراسم عروسی خود را بابت ساخت حمام و سرویس بهداشتی در مناطق محروم شهرستان سیب و سوران صرف خواهند نمود و در همین راستا جلسه هماهنگی با حضور عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران و محمودی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.


٠٨:٥٧ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٧٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٩١خروج