يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح ارمغان مهر در مناطق محروم هیر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل از اجرای طرح ارمغان مهر در مناطق محروم هیر از توابع شهرستان اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ایرج آقایی با اعلام این خبر افزود: این طرح در روستای انیللو از توابع بخش هیر برگزار شد تا دل کودکان این روستا شاد شود.
وی با اشاره به توزیع لوازم التحریر در این روستا تصریح کرد: در این روستا ۶۰ بسته آموزشی شامل دفتر، مداد، خودکار، کتاب، پاک کن، تراش و مدادرنگی توزیع شد.
وی اضافه کرد: توزیع ۶۰ دست لباس فرم مدرسه برای مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و راهنمایی و اهدای بسته غذایی به خانواده سه دانش آموز محروم در قالب طرح نیابت از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در این روستا بود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل با بیان اینکه یک جعبه کمک های اولیه به مدرسه این روستا اهدا شد، تصریح کرد: طرح با حضور ۶ نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل و با حضور بخشدار هیر، دهیار روستا و رئیس آموزش و پرورش هیر اجرا شد.


١٢:٢٢ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٧٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٦خروج